Wilt u meer weten over onze diensten?

Bel (077) 355 56 56

Stuur een e-mail of vraag nu meer informatie aan.

Informatie aanvragen

Contactpersonen

Zorgcentrum La Providence

Ursulinenweide 5 
5971 ED Grubbenvorst 
T: 077 - 355 56 56 
F: 077 - 355 56 57 
info@laprovidence.nl 
www.laprovidence.nl 

Voor specifieke vragen kunt u terecht bij: 

Raad van Bestuur

Carla van Zanten - van der Linden, bestuurder 
T: 077 - 355 56 35 
carla.vanzanten@laprovidence.nl

Personeel en Organisatie

Wendy Verbruggen, Adviseur P&O
T: 077 - 355 56 60
wendy.verbrugen@laprovidence.nl 

Facilitaire Servicebureau

Ine Bongers, coördinator facilitair servicebureau
T: 077 - 355 56 32
ine.bongers@laprovidence.nl

Horeca

T: 077 - 355 56 26 
horeca@laprovidence.nl

Manager Zorg

Ingrid Steegh 
T: 077 - 355 56 31
ingrid.steegh@laprovidence.nl 

Vrijwilligers en activiteiten

Micha Jacobs en Coby Janssen 
T: 077 - 355 56 37
vrijwilligers@laprovidence.nl 

Teamcoördinator Zorg

Anette Jeuken, teamcoördinator zorg
T: 077 - 355 56 63
anette.jeuken@laprovidence.nl 

Beleidsmedewerker

Annelies van Adrichem, Kwaliteit/Wet- en regelgeving
T: 077- 355 56 79
annelies.vanadrichem@laprovidence.nl

Clientenservice

T: 077- 355 56 28
clientenservice@laprovidence.nl

Functionaris gegevensbescherming

Annelies van Adrichem
T: 077- 355 56 79
privacy@laprovidence.nl

Klachtenfunctionaris

U kunt een afspraak maken  via onderstaand mailadres of via Cliëntenservice (zie hierboven voor de contactgegevens)

klacht@laprovidence.nl

Raad van Toezicht

dhr. Luc van den Akker, voorzitter van de Raad van Toezicht

dhr. Paul Bazuin, lid van de Raad van Toezicht

mw. Thea Bongers, lid van de Raad van Toezicht

mw. Marleen van den Heuvel, lid van de Raad van Toezicht

dhr. Jacques van der Linden, lid van de Raad van Toezicht

 

 

 

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.