Wilt u meer weten over onze diensten?

Bel (077) 355 56 56

Stuur een e-mail of vraag nu meer informatie aan.

Informatie aanvragen

Contactpersonen

Zorgcentrum La Providence

Ursulinenweide 5 
5971 ED Grubbenvorst 
T: 077 - 355 56 56 
F: 077 - 355 56 57 
info@laprovidence.nl 
www.laprovidence.nl 

Voor specifieke vragen kunt u terecht bij: 

Raad van Bestuur

Carla van Zanten - van der Linden, bestuurder 
T: 077 - 355 56 56 
carla.vanzanten@laprovidence.nl

Personeel en Organisatie

Iman Varossieau, coördinator P&O 
T: 077 - 355 56 60
iman.varossieau@laprovidence.nl 

Facilitaire Servicebureau

Ine Bongers, coördinator facilitair servicebureau
T: 077 - 355 56 56
ine.bongers@laprovidence.nl

Horeca

T: 077 - 355 56 26 
horeca@laprovidence.nl

Manager Zorg

Ingrid Steegh 
T: 077 - 355 56 56
ingrid.steegh@laprovidence.nl 

Vrijwilligers en activiteiten

Micha Jacobs en Lieke Wolters 
T: 077 - 355 56 56 
vrijwilligers@laprovidence.nl 

Teamcoördinator Zorg

Anette Jeuken, teamcoördinator zorg (Zorg Thuis/Dagverzorging/ Hulp bij het Huishouden/RevalidatieHotel/Zorgappartementen/de Driesprong)
T: 077 - 355 56 56
anette.jeuken@laprovidence.nl 

Beleidsmedewerker

Annelies van Adrichem, Kwaliteit/Wet- en regelgeving
T: 077- 355 56 56
annelies.vanadrichem@laprovidence.nl

Clientenservice

T: 077- 355 56 28
clientenservice@laprovidence.nl

Klachtenfunctionaris

U kunt een afspraak maken  via onderstaand mailadres of via Cliëntenservice (zie hierboven voor de contactgegevens)

klacht@laprovidence.nl

Raad van Toezicht

dhr. Luc van den Akker, voorzitter van de Raad van Toezicht

mw. Ans van Zeeland, vice voorzitter van de Raad van Toezicht

dhr. Arno Knoops, lid van de Raad van Toezicht

dhr. Paul Bazuin, lid van de Raad van Toezicht

mw. Thea Bongers, lid van de Raad van Toezicht

 

 

 

 

Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.